Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń:
8093683

Statystyki

stat4u

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

19 lutego 2017

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1.   W liturgii Kościoła w tym tygodniu: w środę – święto Katedry św. Piotra Apostoła, w czwartek wspomnienie św. Polikarpa. Życzymy wielu Bożych darów Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia.

2.   Przypominamy, że w każdy wtorek od 17.30 do 18.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy szczególnie tych, którzy szukają spokojnych chwil na indywidualną modlitwę. W każdą zaś środę o tej samej porze ma miejsce nabożeństwo nowenny do MB Strzyżowskiej, gdzie modlimy się w intencjach przekazanych na kartkach czy poprzez specjalny formularz na stronie internetowej. To nabożeństwo jest wspólną modlitwą w poszczególnych intencjach. Zachęcamy więc do podzielenia się ze wspólnotą radościami lub problemami naszego życia, abyśmy w dziękczynieniu lub prośbie wstawiali się u Pana Boga za poszczególnymi osobami.

3.   Dziękujemy za ofiary z poprzedniej niedzieli. Gromadzimy je wszystkie, aby zabezpieczyć budżet na prace w okresie letnim.

4.   Zapraszamy do zakupu prasy. W kiosku jest NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY, w których wiele tematów z życia religijnego i społecznego, jest także nowy numer miesięcznika WAGA i MIECZ, w którym przede wszystkim sprawy lokalne.

5.   W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Sławomira Wilusza. Niech odpoczywa w pokoju.

 

 

Wirtualny spacer po świątyni

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszej świątyni

KLIKNIJ

 

Dzisiaj jest

piątek,
24 lutego 2017

(55. dzień roku)

Święta

Piątek, Rok A, I Dzień powszedni

Poradnia rodzinna

Poradnia rodzinna, znajdująca się w budynku dawnej wikarówki jest czynna w każdą III niedzielę miesiąca od g. 16.00. Prosimy jednak, by wcześniej umówić się na spotkanie (duża liczba chętnych) z P. M. Ryszkowską - tel. 17 2763 538

Pomoc psychologa

PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE W PODEJŚCIU CHRZEŚCIJAŃSKIM

Jeśli szukasz pomocy, znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz lęki - zadzwoń lub napisz P. JOLANTA BOBER - doradca, członek Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich

tel. 663 413 808, e-mail: bober.jolanta@gmail.com

Blok reklamowy