Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń:
10496120

Statystyki

stat4u

Pan Tomasz – organista

 

TYDZIEŃ I.

 

Poniedziałek, 19.11.2018r., od godz. 15:00:

ul. Polna od Ratośniówek, Zawiszy, Juranda, Wołodyjowskiego, Kmicica, Czarnieckiego

 

Wtorek, 20.11.2018r., od godz. 15:00:

ul. Sienkiewicza, Mariacka, Zawale domy prywatne, ul. Jagiełły

 

Środa, 21.11.2018r., od godz. 15:00:

osiedle 8-Marca /bez bloku/ ul. Piękna, Słoneczna

 

Czwartek, piątek, 22-23.11.2018r., od godz. 15:00:

od "Krzywuli" w stronę Dobrzechowa, ul. Kombatantów, Sobieskiego, Głowackiego, Sportowa, Olimpijska, Kusocińskiego

 

Sobota, 24.11.2018r., od godz. 9:00:

osiedle pod "Łętownią", domy prywatne pod osiedlem (obie strony)

 

                                                                                                                           

TYDZIEŃ II.

 

Poniedziałek, 26.11.2018r., od godz. 15:00:

od Dobrzechowa w stronę Domu Dziecka, ul. Kościuszki

 

Wtorek, 27.11.2018r., od godz. 15:00:

Pitery, Rędziny, Kosiaka, ul. 1-Maja,

 

Środa, czwartek,  28-29.11.2018r., od godz. 15:00:

ul. 1000-lecia, Mieszka I, Chrobrego, Goslara, Zajączkowskiego, Przekopna, Szopena

 

Piątek, 30.11.2018r., od godz. 15:00:

ul. Południowa, bloki komunalne, Mostowa, Łukasiewicza domy prywatne

 

Sobota. 01.12.2018r., od godz. 09:00:

bloki nr 14 i 16 na ul. Łukasiewicza

 

                                                                                                                             

TYDZIEŃ III.

 

Poniedziałek, 03.12.2018r., od godz. 15:00:

blok na ul. 8-Marca, bloki na ul. 3-Maja i domy prywatne

 

Wtorek, 04.12.2018r., od godz. 15:00:

 bloki na ul. 700-lecia i domy prywatne, bloki na ul. 1-Maja

 

Środa, 05.12.2018r., od godz. 15:00:

ul. Sanocka, Kilińskiego, cały Rynek, ul. Dąbrowskiego, Andersa

 

Czwartek, 06.12.2018r., od godz. 15:00:

ul. Koczeli, Łukowa, Słowackiego, Parkowa, Przecławczyka, Mickiewicza

 

Piątek, 07.12.2018r., od godz. 15:00:

bloki na ul. Daszyńskiego, blok Zawale, Dom Nauczyciela


Pan Andrzej - Kościelny

 

Wtorek     20.11.2018 od 9.00 : Gbiska od Wysokiej Strz. w stronę Strzyżowa

Środa       21.11.2018 od 9.00 : Gbiska cd.

Czwartek 22.11.2018 od 9.00 : Gbiska c.d

Piątek.     23.11.2018 od 9.00 : ul. Batalionów Chłopskich, ul. Ogrodowa

Sobota.   24.11.2018 od 9.00  : ul.Godowska, ul.Spółdzielcza, ul. Dobrzańskiego, ul. Bieszczadzka od Roksany


Poniedziałek 26.11.2018 od 9.00 : ul.Bieszczadzka od Godowej w stronę Strzyżowa

Wtorek.         27.11.2018 od 9.00 : Os. Ratośniówki ll, ul. Leśna, ul. Kramarczyka

Środa.           28.11.2018 od 9.00 : Tropie od końca - od lasu

Czwartek.      29.11.2018 od 9.00 : Tropie cd.

Piątek.           30.11.2018 od 9.00 : Tropie cd. od Grodziska

Sobota.          01.12.2018 od 9.00 : Łętownia

 

Poniedziałek 03.12.2018 od 9.00 : Godowa Pustki, ul. Sadowa, ul. Zielona

Wtorek.         04.12.2018 od 9.00 : ul. Zielona cd.

Środa            05.12.2018 od 9.00 : ul. Gajowa, ul. Gduli, ul. Podgórze

Czwartek.      06.12.2018 od 9.00 : ul. Modrzewiowa od Żarnowej

Piątek.           07.12.2018 od 9.00 : ul. Stobnicka, Modrzewiowa od Strzyżowa


Poniedziałek 10.12.2018 od 9.00 : ul Modrzewiowa cd.

Nasza świątynia

Wirtualny spacer po świątyni

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszej świątyni

KLIKNIJ

 

Telefony kontaktowe

Ksiądz dyżurny - 609 384 320 

Ksiądz kapelan  - 790 554 308 

Pan Organista - 728 858 878 

Pan Kościelny - 500 757 567

Poradnia rodzinna

Poradnia rodzinna, znajdująca się w budynku dawnej wikarówki jest czynna w każdą III niedzielę miesiąca od g. 16.00. Prosimy jednak, by wcześniej umówić się na spotkanie (duża liczba chętnych) z P. M. Ryszkowską - tel. 17 2763 538 lub

z P. E. Salamon - Krypel - tel. 735 773 157

Święta

Środa, II Tydzień Adwentu
Rok C, I
Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe

Blok reklamowy