Zabawa w Clark

W dniu 26 września w Ośrodku Kultury Polskiej w Cark (NJ) odbyła się kolejna zabawa zorganizowana przez strzyżowską Polonię. Utworzony przed laty Komitet Organizacyjny w składzie: Zofia Basara, Agnieszka Bąbaś, Krystyna Markowska, Jan Matłosz, Maria Król, Andrzej Kulpiński, Janusz Kuś, Eugeniusz Perłowski, Maria Piotrowska, Stanisław Puc, Andrzej Szczepański, Karolina Szczepańska, Jacek Środoń, także i w tym roku dołożył wielu starań, aby przedsięwzięcie się udało.

Sobotni wieczór zgromadził ponad 100 osób, choć dużo więcej zgłosiło swój udział. Ostatecznie nie przybyli. Ci zaś, którzy zechcieli przyjechać, mogli się spotkać, pobawić i posilić potrawami przygotowanymi przez Sponsorów i wypiekami przygotowanymi przez Strzyżowianki.

W trakcie zabawy odbyła się licytacja obrazów i prac przekazanych na rzecz zabawy oraz losowanie wielu fantów. To także przyniosło dochód.

Trwa jeszcze podliczanie kosztów i zysków a po skończeniu ostateczna suma spłynie na nasze konto parafialne.

[1]  2  »