Strzyżowski Komendant w Ropczycach

Komendant W. Wójcik

W Komendzie Powiatowej Policji w Strzyżowie Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji wręczył rozkaz przeniesienia na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach podinspektorowi Witoldowi Wójcikowi.
W czwartek – 15 kwietnia – o godzinie 10.00 odbyła się uroczysta odprawa służbowa, podczas której Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji inspektor Józef Gdański wręczył rozkaz przeniesienia dotychczasowemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Strzyżowie podinspektorowi Witoldowi Wójcikowi na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycach.
Komendant Wojewódzki powierzył pełnienie obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Strzyżowie podinspektorowi Robertowi Makowcowi obecnemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Strzyżowie. Na ostatniej odprawie prowadzonej przez podinspektora Witolda Wójcika wzięli udział Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji inspektor Józef Gdański, Wicestarosta Jan Stodolak, Burmistrz Miasta i Gminy Strzyżów Marek Śliwiński oraz pracownicy cywilni i policjanci KPP w Strzyżowie.
Odchodzący Komendant w czasie tego spotkania podziękował wszystkim za wieloletnią współpracę, a od policjantów i pracowników cywilnych oraz zaproszonych gości otrzymał gratulacje oraz życzenia sukcesów zawodowych i osobistych na nowym stanowisku służbowym.
Podinspektor Witold Wójcik pełni służbę w Policji od 16.02.1991 roku. Służbę zaczynał w Komendzie Powiatowej w Strzyżowie zajmując kolejno różne stanowiska służbowe. W latach 2002- 2006 zajmował stanowisko zastępcy komendanta a od 1 marca 2006 roku Komendanta Powiatowego Policji w Strzyżowie.
(informacja ze strony internetowej KPP Strzyżów)

Dziękujemy Panu Komendantowi za różnoraką życzliwość i pomoc przy organizowaniu zabezpieczeń w trakcie trwania uroczystości parafialnych i życzymy pomyślności i Bożego błogosławieństwa w nowym miejscu pracy.

Czwartek, Wielki Tydzień