Możliwość dokształcania

Proszono nas o zamieszczenie następującej informacji:

Projekt kierowany jest do kobiet mieszkających w powiecie brzozowskim i strzyżowskim, pozostających bez zatrudnienia w tym bezrobotnych zarówno zarejestrowanych w urzędzie pracy (jako bezrobotne lub poszukujące pracy) jak i niezarejestrowanych.

W ramach projektu przeprowadzone zostaną szkolenia:
1. Integracja i doradztwo zawodowe – zajęcia grupowe 12 godzin (2 spotkania 6-cio godzinne), dodatkowo spotkania indywidualne
2. Pracownik obsługi biura – 15 spotkań po 6 godzin. W tym: szkolenia z zakresu obsługi systemu Windows i pakietu Office, Internet z elementami telepracy, szkolenia e-learningowe dotyczące aktywizacji zawodowej, obsługa urządzeń biurowych, elastyczne formy zatrudnienia i organizacja pracy, obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

Zapewniamy dodatek szkoleniowy w kwocie 280 zł (na szkolenie Pracownik obsługi biura), zwrot kosztów dojazdu, ciepły posiłek, materiały szkoleniowe, refundujemy koszty opieki nad osobami zależnymi.
Zajęcia będą odbywać się 2-3 razy w tygodniu w Rzeszowie.

Rekrutacja do projektu trwa.
Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z:
Danmar Computers
Ul. Hoffmanowej 19