W tym roku w STRZYŻOWIE powstał jeden  z 430 rejonów Szlachetnej Paczki.

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom żyjącym w nw niezawinionej biedzie.

Dzięki tej pięknej inicjatywie rodziny będące w bardzo trudnej sytuacji otrzymują nie tylko pomoc materialną, ale także impuls do działania i informację, że są dla kogoś ważni. Jest to sprawa godna poparcia, bo tutaj jest okazja, aby tym rodzinom konkretnie pomóc!

Można pomóc na kilka sposobów:

jako wolontariusz  - docierając do rodzin będących w potrzebie i diagnozując ich sytuację

jako darczyńca - przygotowując  pomoc materialną  dopasowaną do potrzeb  konkretnej rodziny

jako dobroczyńca - wspierając Szlachetną Paczkę finansowo i organizacyjnie

PAMIĘTAJ, że Szlachetna Paczka to mądra pomoc, która dociera do najbardziej potrzebujących.

Prawdziwa bieda często jest ukryta i nie krzyczy, że jest jej źle!

Zapraszamy Cię do włączenia się w projekt SZLACHETNA PACZKA:

KAMPANIA WOLONTARIUSZY – zgłoszenia do końca września na www.superw.pl

KAMPANIA DARCZYŃCÓW – zgłoszenia od 17 listopada do 8 grudnia na www.szlachetnapaczka.pl

Kontakt: Stowarzyszenie Projekt Strzyżów projektstrzyzow@gmail.com lub Lider Rejonu 506-905-366

Dzięki Twojemu zaangażowaniu potrzebujący z naszej okolicy otrzymają pomoc i spełnienie marzeń!

BĄDŹ SZLACHETNY!

Czwartek, III Tydzień Wielkanocny